پشتیبانی حرفه ای مشتریان

خدمات پشتیبانی حرفه ای پایگاه های اینترنتی

پشتیبانی حرفه ای از وب سایت شما

موسسه طراحان تارآرا بسته های متفاوتی را برای پشتیبانی فنی از وب سایت شما در نظر گرفته است. تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما بسته به نوع وب سایت دارای پشتیبانی رایگان برای زمان محدودی هستند. این پشتیبانی کمک می کند تا وب سایت خود را به سرعت به آنچه که می خواهید تبدیل کنید و بر مدیریت وب سایت خود کاملا مسلط شوید.

در اکثر موارد صاحبان وب سایت پس از مدتی با نحوه تعامل با وب سایت و مدیریت آن کاملا آشنا می شوند به طوری که می توانند مدیریت وب سایت را بدون استفاده از پشتیبانی فنی انجام دهند. اما در بعضی موارد و با تغییر نیاز ها و با ضرورت افزودن قابلیت های جدید به سایت، داشتن یک پشتیبانی فنی قوی ضروری به نظر می رسد.

موسسه طراحان تارآرا علاوه بر پشتیبانی رایگان(مدت محدود) ارائه شده برای وب سایت های طراحی شده، پشتیبانی تکیملی را نبز برای رفع نیازهای فنی شما ارائه می کند. تیم فنی موسسه طراحان تارآرا هر گونه نیازهای فنی شما را از جمله تغییر ظاهری سایت، اضافه کردن قابلیت های جدید و بهینه سازی وب سایت در اختیار شما قرار می دهد.

 

جهت اطلاع از هزینه های مربوط به پشتیبانی تکمیلی می توانید با تلفن های موسسه و یا ایمیل و یا از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را با ما در میان بگذارید.