افزونه نقشه مکان نمای گوگل

ایجاد نقشه گوگل در سایت افزودن نقشه گوگل به سایت نمایش نمایندگی شرکت در گوگل مپ نمایش کروکی شرکت در گوگل مپ

افزودن نقشه گوگل به سایت

اگر نیاز دارید که مکانی را بر روی نقشه نمایش دهید و یا کروکی یک آدرس را روی وب سایت خود قرار دهید، بهترین کار نمایش آن بر روی نقشه گوگل (گوگل مپ) است. به طور مثال با مشخص کردن مکان شرکت یا محل کارتان بر روی نقشه می توانید مشتریان را در رسیدن هرچه بهتر و سریعتر به محل مورد نظرتان راهنمایی کنید.

افزونه مکان نمای گوگل به شما این امکان را می دهد تا به سادگی هرچه تمام تر مکان و موقعیت خود را روی نقشه مشخص کنید و آن در صفحات وب سایت خود قرار دهید. استفاده از این افزونه به هیچ دانش خاصی احتیاج ندارد و حتی مبتدی ترین افراد هم قادر به استفاده از آن می باشند.

تنها کافیست مکان مورد نظر خود را بر روی نقشه با کلیک کردن مشخص کنید ، به هر میزان که نیاز است زوم کنید ، نوع نمایش را انتخاب کنید (مثلا نمایش ماهواره ای را انتخاب کنید) و سپس نقشه خود را منتشر کنید.
 

از کاربردهای این افزونه نمایش کروکی شرکت به همراه آدرس، نمایش نمایندگی های یک شرکت، نمایش شعب مختلف بانک ها و موسسات می توان نام برد.

افزونه نقشه مکان نمای گوگل قابل استفاده در تمامی وب سایت های راه اندازی شده به وسیله پرتال تارآرا می باشد.نمونه نمایشی این افزونه:

برای استفاده از این افزونه لازم است که وب سایت خود را توسط سیستم جامع پرتال تارآرا راه اندازی کرده باشید. در این صورت با استفاده از پانل خدمات مشتریان درخواست خود را برای استفاده از این افزونه ارسال کنید تا در اولین فرصت ممکن برای نصب این افزونه روی وب سایت شما اقدام شود.

استفاده از نقشه گوگل مپ, نمایش مکان ها وشعبه های روی نقشه ایران , نمایش مکان ها و موقعیت ها روی نقشه استان های ایران تهران اصفهان مشهد تبریز رشت, اضافه کردن نقشه گوگل, نقشه گوگل جوملا, نقشه گوگل وبلاگ، نقشه گوگل در سایت، نمایش کروکی شرکت در سایت، نمایش محل و مکان های مختلف روی گوگل مپ نقشه کروکی شرکت در اینترنت با افزونه نقشه مکان نمای گوگل