طراحی وب سایت های تخصصی مشاغل

موسسه طراحان تارآرا با داشتن دانش کافی در مورد نیازمندی های مشاغل مختلف در راه اندازی سایت و همچنین تجربه ایجاد سایت برای مشاغل مختلف، آمادگی راه اندازی وب سایت های ویژه برایه هر گونه شغل و پیشه ای را دارد.

وب سایت های  طراحی شده برای مشاغل قابلیت افزودن هر گونه قابلیت تخصصی از جمله خبرنامه، گالری تصاویر، کاتالوگ محصولات، انجمن، گالری ویدئویی و همچنین دارای قابلیت افزودن جلوه های ویژه به وب سایت مانند آجاکس (Ajax) ، اسلایدر تصاویر، اسلاید باکس و غیره را دارد.

ویژگی های مشترک وب سایت های طراحی شده توسط تارآرا

مهمترین نیازی که مشتریان مختلف در طراحی سایت با ما مطرح می کنند طراحی ویژه و منحصر به فرد است. طراحی که بتوانند بازدیدکننده را به مطالعه مطالب وب سایت وادارد. از دیگر خواسته های مشتریان ما بهینه سازی حرفه ای وب سایت برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجوگر و جذب بازدیدکننده از این طریق می باشد.

بنابراین تارآرا این خواسته ها را در تمامی پروژه های طراحی وب سایت خود مورد نظر قرار داده است و تمامی وب سایت های طراحی شده دارای قالب و طراحی جذاب خواهند بود و همچنین با بهینه سازی هایی که در وب سایت انجام می شود رتبه وب سایت ظرف مدت کوتاهی ارتقا پیدا خواهد کرد.

مشاغل مورد پشتیبانی تارآرا

موسسه طراحان تارآرا هیچ محدودیتی برای طراحی سایت های ویژه مشاغل مختلف ندارد. تارآرا با سنجش نیاز مشتری وب سایت های مختص و ویژه آن کسب و کار را طراحی می کند. با این حال دسته بندی ساده ای از مشاغل مختلف در موسسه انجام شده است. این دسته بندی ها عبارتند از:

برای اطلاع از قابلیت های اختصاصی درنظر گرفته شده برای هر دسته روی آن کلیک کنید.