طراحی قالب های وب سایت

طراحی حرفه قالب برای سیستم های مدیریت محتوا - جوملا - وردپرس - نیوک

طراحی قالب برای سیستم های مدیریت محتوای رایج یکی دیگر از خدماتی است که موسسه طراحان تارآرا به مشتریان خود ارائه می کند. در صورتیکه از یکی از سیستم های CMS نیوک، وردپرس و یا جوملا استفاده می کنید می توانید با تغییر قالب وب سایت خود ظاهری جدید به وب سایت خود بدهید بدون اینکه کوچکترین حذف محتوایی از وب سایت داشته باشید.

گرچه هدف اصلی از طراحی قالب، استفاده از آنها در سیستم های مدیریت محتوا است ولی در صورتیکه تمایل به راه اندازی وب سایتی استاتیک با تعداد صفحات محدودی هستید نیز می توانید از این گونه قالب ها برای وب سایت خود استفاده کنید.

طراحی قالب در موسسه تارآرا در سه مرحله انجام می شود:

    • طراحی قالب در فوتوشاپ و تقسیم بندی قالب به نواحی اصلی

در این مرحله طرح اصلی وب سایت با توجه به نیازهای مشتری طراحی می شود در صورتیکه مشتری با طرح ایجاد شده موافق بود مراحل بعدی انجام می شود. لازم بذکر است که مشتریان در صورت داشتن دانش طراحی می توانند خود اقدام به طراحی وب سایت خود در فوتوشاپ کرده و جهت تبدیل طرح قالب به فرمت استاندارد وب آن را برای موسسه ارسال کنند. در  این صورت هیچ هزینه طراحی برای قالب از مشتری دریافت نخواهد شد.

    • تبدیل طرح ایجاد شده در فوتوشاپ به HTML فرمت استاندارد وب

در این مرجله براساس طراحی مرحله قبل، پرونده HTML قالب ایجاد می شود. این نوع پرونده، فرمت استاندارد ذخیره سازی صفحات وب است. پرونده ایجاد شده در این حالت قابلیت استفاده برای راه اندازی وب سایت های استاتیک دار دارد. اما برای استفاده آن در سیستم های مدیریت محتوا یا CMS ها هنوز یک مرحله دیگر مانده.

    • تبدیل پرونده HTML به قالب های استاندارد سیستم های مدیریت محتوا

برای استفاده از طراحی ایجاد شده در سیستم های مدیریت محتوا لازم است تا قالب HTML به قالبی مناسب با سیستم مدیریت محتوا تبدیل شود. هر کدام از سیستم های مدیریت محتوا دارای استانداردی مخصوص در ایجاد قالب هستند. موسسه طراحان تارآرا با داشتن دانش فنی طراحی قالب برای متداول ترین سیستم های مدیریت محتوا، قالب HTML را به قالب های استاندارد سیستم های جوملا، وردپرس و نیوک تبدیل می کند.

افزودن قابلیت های ویژه

در این مرحله قابلیت های حرفه ای به قالب اضافه می شود. گرچه این مرحله برای همه وب سایت ها ضروری نیست ولی قابلیت های اضافه شده کمک فراوانی به ارتقای کیفی وب سایت، جلوه وب سایت و راهبری آسان (navigation) کاربران وب سایت می شود. این قابلیت ها براساس درخواست و سفارش مشتری به قالب ها اضافه می شود. جهت اطلاع از ویژگی های منحصر به فرد قالب های تارآرا کلیک کنید.

برای آگاهی از قیمت طراحی وب سایت و قالب کلیک کنید.