راهنمای دانلود قالب های آلبوم تارآرا

راهنمای استفاده از قالب های تارآرا

آلبوم قالب تارآرا با هدف به نمایش گذاشتن طرح های مختلف طراحی وب سایت و امکان انتخاب بهترین و مناسب ترین طرح با توجه به سلیقه و نیاز کاربر راه اندازی شده است. بنابراین مشتریان طراحان تارآرا می توانند طرح مورد نظر خود را از میان انواع طرح های مختلف موجود در آلبوم برگزیده و در وب سایت خود استفاده نمایند.
قالب های ارائه شده در این آلیوم بر اساس نوع قالب، تکنولوژی های به کار رفته در آن به دو دسته رایگان و تجاری تقسیم بندی شده اند که نحوه بهره مندی کاربران از قالب های این دسته به شرح زیر است:

قالب های رایگان:

قالب های رایگان قالب هایی هستند که کاربر می توان بدون پرداخت هزینه طراحی از آن بهره مند گردد. این قالب های مناسب برای کسانی است که نمی خواهند برای طراحی وب سایت خود هزینه بپردازند. باید نظر داشت که این قالب ها به همان صورت که در آلبوم آورده شده در اختیار مشتری قرار می گیرد. مثلا در مورد قالب های psd، فایل های psd در اختیار مشتری قرار می گیرد.
در صورتی که مشتری احتیاج به تغییرات خاصی در این گو.نه قالب ها داشته باشد براساس نوع درخواست، لازم است تا هزینه آن پرداخت شود. 

قالب های تجاری:

قالب هایی هستند که مشتریان جهت استفاده از آنها لازم است هزینه آن را پرداخت کنند. این دسته از قالب ها دارای قابلیت های بیشتری نسبت به قالب های رایگان هستند و از طراحی حرفه ای تری برخوردارند. هرچند برای استفاده از این قالب ها باید هزینه پرداخت شود ولی مزیت آن اینست که به دلیل طراحی قالب از قبل، هزینه پرداختی توسط مشتری کمتر می شود.
در این نوع قالب های نیز جهت اعمال تغییرات مورد نیاز مشتری، هزینه این خدمات به قیمت قالب اضافه می شود.

نحوه سفارش و دریافت قالب:

سرویس دریافت قالب های آلبوم تارآرا، ویژه ی مشتریان موسسه طراحان تارآرا می باشد. بنابراین برای استفاده از این قالب لازم حداقل یک سفارش تکمیل شده از موسسه داشته باشید.
درصورتیکه از مشتریان تارآرا هستید برای دریافت قالب خود لازم است کد قالب از طریق صفحه پشتیبانی مشتریان و با عنوان "درخواست قالب" برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت قالب درخواستی برای شما ارسال شود.
درصورتیکه تا کنون از مشتریان ما نبوده اید کافیست از طریق صفحه ثبت سفارش، سفارش راه اندازی وب سایت خود را در موسسه طراحان تارآرا ثبت کنید. بعد از تکمیل سفارش، نام کاربری برای شما تعیین می شود که با ورود به پانل مشتریان می توانید درخواست قالب خود را ایجاد کنید.